02.03.2026 BOZTEPE TİM PORTAKAL(VALENCİA) SATIŞI İHALESİ
06.03.2026
Sayın Üyemiz;
Boztepe Tarım İşletmesi Müdürlüğünün 2026 yılı üretimi, toplam 15.930 ağaç toplam 1.880.000Kg Portakal(Valencia) Tofur (Dalında) toplama işi müşteriye ait olmak üzere 7 parti halinde açık arttırma usulü satılacaktır.
İhale 02.03.2026 tarihinde saat 14.00’ da işletme ihale salonunda Alım-Satım ve İhale Komisyonu huzurunda yapılacaktır.
İHALE DOKÜMANLARI
Bilgilerinize arz olunur.
Diğer İhaleler
-
05.03.2026 KOÇAŞ TİM MECBURİ KESİM KARKAS SIĞIR ETİ, SAKATAT VE DERİ SATIŞI İHALESİ
-
10.03.2026 CEYLANPINAR TİM 2.800 BAŞ REFORME KÜÇÜKBAŞ HAYVAN SATIŞI İHALESİ
-
04.03.2025 ÇUKUROVA TİM BUĞDAY SATIŞI İHALESİ
-
26.02.2025 CEYLANPINAR TİM DANE MISIR SATIŞI İHALESİ
-
03.03.2026 DALAMAN TİM PORTAKAL (VALENCIA) SATIŞI İHALESİ
-
16.02.2026 ALTINOVA TİM 50 BAŞ REFORME KUZU SATIŞI İHALESİ
-
13.02.2026 KAZIMKARABEKİR TİM REFORME KOYUN SATIŞI İHALESİ
-
09.02.2025 CEYLANPINAR TİM SOYA SATIŞI İHALESİ
-
11.02.2026 GÖZLÜ TİM MECBURİ KESİM KARKAS SIĞIR ETİ, SAKATAT VE DERİ SATIŞI İHALESİ