• Phone Icon +90 266 239 87 00 Email Icon bilgi@balikesirborsa.org.tr
  • Pazartesi - Cuma 08:30-12:30 / 12:30-17:30
Giriş Yap


Balıkesir Ticaret Borsası
  • Anasayfa
  • Borsamız
    • Tarihçe
    • Misyon & Vizyon
    • Politikalarımız
    • Önceki Başkanlar
    • Ücret Tarifeleri
    • Kotasyon Listesi
    • Üyelik ve Tescil İşlemleri
    • Projelerimiz
    • Hizmetlerimiz
    • Hizmet Standartları
  • Organizasyon
    • Meclis
    • Yönetim Kurulu
    • Disiplin Kurulu
    • Personel
    • Organizasyon Şeması
  • Bültenler
  • Mevzuat
  • Laboratuvar
  • Medya
    • Haberler
    • Duyurular
    • İhaleler
    • Basında Biz
  • Etkinlik Takvimi
  • İletişim
  1. İhaleler
  2. 09.02.2025 CEYLANPINAR TİM SOYA SATIŞI İHALESİ

09.02.2025 CEYLANPINAR TİM SOYA SATIŞI İHALESİ

06.03.2026

09.02.2025 CEYLANPINAR TİM SOYA SATIŞI İHALESİ

Sayın Üyemiz;

Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü' ne ait 2025 yılı istihsali; 100 ton mahsul soya 1 parti halinde  açık arttırma usulü ile satılacaktır.

İhale 09.02.2026 Pazartesi günü saat:11.00' da Gaziantep Ticaret Borsasında yapılacaktır. 

İHALE DOKÜMANLARI

  • İDARİ ŞARTNAME 
  • SATIŞ LİSTESİ

Bilgilerinize arz olunur.

09.02.2025 CEYLANPINAR TİM SOYA SATIŞI İHALESİ
Diğer İhaleler
  • 05.03.2026 KOÇAŞ TİM MECBURİ KESİM KARKAS SIĞIR ETİ, SAKATAT VE DERİ SATIŞI İHALESİ
  • 10.03.2026 CEYLANPINAR TİM 2.800 BAŞ REFORME KÜÇÜKBAŞ HAYVAN SATIŞI İHALESİ
  • 04.03.2025 ÇUKUROVA TİM BUĞDAY SATIŞI İHALESİ
  • 26.02.2025 CEYLANPINAR TİM DANE MISIR SATIŞI İHALESİ
  • 03.03.2026 DALAMAN TİM PORTAKAL (VALENCIA) SATIŞI İHALESİ
  • 02.03.2026 BOZTEPE TİM PORTAKAL(VALENCİA) SATIŞI İHALESİ
  • 16.02.2026 ALTINOVA TİM 50 BAŞ REFORME KUZU SATIŞI İHALESİ
  • 13.02.2026 KAZIMKARABEKİR TİM REFORME KOYUN SATIŞI İHALESİ
  • 11.02.2026 GÖZLÜ TİM MECBURİ KESİM KARKAS SIĞIR ETİ, SAKATAT VE DERİ SATIŞI İHALESİ

Sorularınız için bizimle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Balıkesir Ticaret Borsası
  • Phone Icon +90 266 239 87 00
  • Email Icon bilgi@balikesirborsa.org.tr
  • Location Gümüşçeşme Mh. 8175 Sk. Ticaret Borsası Sitesi No:6/23 Altıeylül / Balıkesir

Hızlı Menü


Balıkesir Ticaret Borsası | Tüm Hakları Saklıdır.

© 2026 - Design By İLTAWEB