03.03.2026 DALAMAN TİM PORTAKAL (VALENCIA) SATIŞI İHALESİ
06.03.2026
Sayın Üyemiz;
Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğünün 2026 yılı üretimi, toplam 4.570 Ton Valencia Çeşidi Portakal mahsulü Tofur olarak 20 parti halinde açık arttırma usulü satılacaktır.
İhale 03.03.2026 tarihinde saat 14.00’ da işletme ihale salonunda Alım-Satım ve İhale Komisyonu huzurunda yapılacaktır.
İHALE DOKÜMANLARI
Bilgilerinize arz olunur.
Diğer İhaleler
-
05.03.2026 KOÇAŞ TİM MECBURİ KESİM KARKAS SIĞIR ETİ, SAKATAT VE DERİ SATIŞI İHALESİ
-
10.03.2026 CEYLANPINAR TİM 2.800 BAŞ REFORME KÜÇÜKBAŞ HAYVAN SATIŞI İHALESİ
-
04.03.2025 ÇUKUROVA TİM BUĞDAY SATIŞI İHALESİ
-
26.02.2025 CEYLANPINAR TİM DANE MISIR SATIŞI İHALESİ
-
02.03.2026 BOZTEPE TİM PORTAKAL(VALENCİA) SATIŞI İHALESİ
-
16.02.2026 ALTINOVA TİM 50 BAŞ REFORME KUZU SATIŞI İHALESİ
-
13.02.2026 KAZIMKARABEKİR TİM REFORME KOYUN SATIŞI İHALESİ
-
09.02.2025 CEYLANPINAR TİM SOYA SATIŞI İHALESİ
-
11.02.2026 GÖZLÜ TİM MECBURİ KESİM KARKAS SIĞIR ETİ, SAKATAT VE DERİ SATIŞI İHALESİ