İHALELER
11.02.2026 GÖZLÜ TİM MECBURİ KESİM KARKAS SIĞIR ETİ, SAKATAT VE DERİ SATIŞI İHALESİ
06.03.2026 Sayın Üyemiz;
Gözlü Tarım İşletmesi Müdürlüğü' nce 6 (Altı) ay süreyle istihsal edilecek, 10.000Kg Karkas Dişi Sığır Eti (Sakatat ve Deri Dahil), 1 parti halinde, kapalı zarf te...
Görüntüle
09.02.2025 CEYLANPINAR TİM SOYA SATIŞI İHALESİ
06.03.2026 Sayın Üyemiz;
Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü' ne ait 2025 yılı istihsali; 100 ton mahsul soya 1 parti halinde açık arttırma usulü ile satılacaktır.
İhale 09.02.2026 P...
Görüntüle
13.02.2026 KAZIMKARABEKİR TİM REFORME KOYUN SATIŞI İHALESİ
06.03.2026 Sayın Üyemiz;
Kazım Karabekir Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nün yetiştirdiği 50 baş Reforme Küçükbaş Hayvan satılacaktır.
İhale 13.02.2026 tarihinde, saat 14.30 'te, Kapalı Zarf...
Görüntüle
16.02.2026 ALTINOVA TİM 50 BAŞ REFORME KUZU SATIŞI İHALESİ
06.03.2026 Sayın Üyemiz;
Altınova Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nün yetiştirdiği 50 baş Reforme Kuzu, 1 parti halinde satılacaktır.
İhale 16.02.2025 tarihinde, saat 14.00 'te, Kapalı Zarf ...
Görüntüle
02.03.2026 BOZTEPE TİM PORTAKAL(VALENCİA) SATIŞI İHALESİ
06.03.2026 Sayın Üyemiz;
Boztepe Tarım İşletmesi Müdürlüğünün 2026 yılı üretimi, toplam 15.930 ağaç toplam 1.880.000Kg Portakal(Valencia) Tofur (Dalında) toplama işi müşteriye ait olmak üz...
Görüntüle
03.03.2026 DALAMAN TİM PORTAKAL (VALENCIA) SATIŞI İHALESİ
06.03.2026 Sayın Üyemiz;
Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğünün 2026 yılı üretimi, toplam 4.570 Ton Valencia Çeşidi Portakal mahsulü Tofur olarak 20 parti halinde açık arttırma usulü satılac...
Görüntüle
26.02.2025 CEYLANPINAR TİM DANE MISIR SATIŞI İHALESİ
06.03.2026 Sayın Üyemiz;
Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü' ne ait 2025 yılları istihsali; 12.952,46 ton mahsul dane mısır 22 parti halinde açık arttırma usulü ile satılacaktır.
İh...
Görüntüle
04.03.2025 ÇUKUROVA TİM BUĞDAY SATIŞI İHALESİ
06.03.2026 Sayın Üyemiz;
Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğü' ne ait 2025 yılları istihsali; 2.450 ton mahsul buğday 9 parti halinde açık arttırma usulü ile satılacaktır.
İhale 04.03.20...
Görüntüle
10.03.2026 CEYLANPINAR TİM 2.800 BAŞ REFORME KÜÇÜKBAŞ HAYVAN SATIŞI İHALESİ
06.03.2026 Sayın Üyemiz;
Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nün yetiştirdiği 2.800 baş Reforme Küçükbaş Hayvan, 16 parti halinde, açık arttırma usulü satılacaktır.
İhale 10.03.2026 ...
Görüntüle
05.03.2026 KOÇAŞ TİM MECBURİ KESİM KARKAS SIĞIR ETİ, SAKATAT VE DERİ SATIŞI İHALESİ
06.03.2026 Sayın Üyemiz;
Koçaş Tarım İşletmesi Müdürlüğü' nce 6 (Altı) ay süreyle istihsal edilecek, 10.000Kg Karkas Sığır Eti (Sakatat ve Deri Dahil), 1 parti halinde, kapalı zarf teklif ...
Görüntüle